Osiągnięcia

Osiągnięcia naukowe

Konkurs ortograficzny ” Diamentowa Ósemka” – I miejsce Emilia Firganek 

Międzynarodowy Konkurs ” Kangur Matematyczny” – tytuł laureata wyróżnienie Jan Błahut, Alicja Zając, Arletta Omorczyk, Karol Cholewa

Matematyczna Olimpiada ” Olimpus” – tytuł laureata Maciej Czerny, Martyna Czerny

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii – laureat Dawid Kacza, opiekunka mgr Dorota Michalik


Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Plastyczny dla uczniów klas I – III – ” Od 1 do nieskończoności … czyli jeden wynik w nieskończonej ilości zadań” – II miejsce Jan Gandzel


Międzynarodowy Konkurs ” Kangur Matematyczny” – wyróżnienie Alicja Zając, Maciej Czerny, Piotr Grycz, Maksymilian Haręża


Matematyczny Konkurs ” Olimpus” – laureaci Maciej Czerny, Martyna Czerny, Weronika Macura


XXI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny ” Jonasz” – laureat Paweł Ignatiuk

Osiągnięcia artystyczne

Konkurs Gwarowy ” Po cieszyńsku po obu stronach Olzy” – wyróżnienie Mateusz Wacławczyk i Justyna Rączka

 

XI Transgraniczny Gwarowy Konkurs Recytatorski ” Tu som moji korzynie” – I miejsce Mateusz Wacławczyk

 Regionalny Konkurs Znajomości Gwary Śląska Cieszyńskiego – II miejsce Mateusz Wacławczyk

XI Transgraniczny Gwarowy Konkurs Recytatorski ” Tu som moji korzynie” – wyróżnienie Katarzyna Mielczarek
Konkurs Gwarowy ” Po cieszyńsku po obu stronach Olzy”  – wyróżnienie Mateusz Wacławczyk 
XII Regionalny Konkurs Znajomości Gwary Ślaska Cieszyńskiego – I miejsce Mateusz Wacławczyk 

Osiągnięcia sportowe

III miejsce w etapie gminnym zawodów w tenisa stołowego chłopców 

III miejsce w etapie gminnym zawodów sztafetowych w biegach przełajowych klas gimnazjalnych chłopców

III miejsce w etapie gminnym zawodów piłki nożnej chłopców 

I miejsce w etapie gminnym zawodów tenisa stołowego dziewcząt

I miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego dziewcząt klas VII – VIII szkoły podstawowej i gimnazjum
I miejsce w gminnych drużynowych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt klas VII – VIII i gimnazjum

III miejsce chłopców w gminnych sztafetowych biegach przełajowych klas gimnazjalnych 

III miejsce chłopców w gminnych zawodach mini piłki nożnej 

I miejsce dziewcząt  w gminnych zawodach tenisa stołowego klas gimnazjalnych 

II miejsce chłopców w gminnych zawodach tenisa stołowego

III miejsce dziewcząt  w gminnych czwórboju 

I miejsce dziewcząt  w gminnych drużynowych zawodach lekkoatletycznych  klas gimnazjalnych 

I miejsce w gminnych przełajowych biegach sztafetowych
I miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego dziewcząt
II miejsce w etapie powiatowym Turnieju piki nożnej ” Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”