DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE


14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. O godz. 8:00 odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie dziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za ich trud i zaangażowanie w edukację i wychowanie wszystkich uczniów. O godz. 9:30 dzieci z klasy pierwszej dołączyły do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Zofii Kossak w Pierśćcu.

Zanim nastąpiło uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i pasowanie przez Panią Dyrektor Irenę Krypczyk na ucznia, pierwszoklasiści pokazali czego nauczyli się już w szkole. Dzieci zaprezentowały się doskonale: tańczyły, śpiewały, recytowały wiersze i popisywały się już zdobytą wiedzą. Pokazały jak bardzo kochają Polskę oraz swoją małą ojczyznę – Śląsk Cieszyński.Dodano: J.W.

no images were found