Z całego serca dziękujemy panu Adrianowi Kreissowi, właścicielowi sklepu EURO SKLEP Bielowicko „OTTON”, za przekazanie świątecznych upominków dla uczniów klas 1–3 naszej szkoły. Do dzieci trafiło 79 paczek, wypełnionych słodkościami oraz przyborami plastycznymi, które sprawiły im ogromną radość.
WYTYCZNE CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ, MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO w związku z bezpiecznym przeprowadzeniem egzaminu ósmoklasisty w dniach 16, 17 i 18 czerwca 2020 r.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda